Nieuws


Wedstrijdoverzicht zondag 17 juni 2018 M015

MO15 Toernooi 17-6-2018   1. SDOUC 2. Albatros 3. NEO 4. MVR 5. DSS   Wedstrijd Datum Aanvang Team Team Veld Wedstrijd 203 17-6-2018 13:40 2 5 1 Wedstrijd 204 17-6-2018 14:00 3 4 1 Wedstrijd 205 17-6-2018 14:20 1 5 1 Wedstrijd 206 17-6-2018 14:40 2 3 1 Wedstrijd […]


Wedstrijdoverzicht zondag 17 juni 2018 J015 1e/hoofdklasse

JO15 Hfd-1e klasse Toernooi 17-6-2018   1. VIOD 2. Pax Hengelo GLD 3. DVC’26 4. RKHVV 5. RKSV-NEO Borne     Wedstrijd Datum Aanvang Team Team Veld Wedstrijd 191 17-6-2018 13:40 2 5 2 Wedstrijd 192 17-6-2018 14:00 3 4 2 Wedstrijd 193 17-6-2018 14:20 1 5 2 Wedstrijd 194 […]


Wedstrijdoverzicht zondag 17 juni 2018 J015 4e/5e klasse

JO15 4e-5e klasse Toernooi 17-6-2018 Poule A   Poule B 1. Gendringen Jo15-2 1. Gendringen Jo15-1 2. SV Koedijk 2. SDOUC 3. Spc Silvolde 3. st CHRC / Wodanseck JO15 4. RKZCV 4. DVV Duiven 5 SC Groessen 5 VIOD 6. – 6. FC Winterswijk   Wedstrijd Datum Poule Aanvang […]


Wedstrijdoverzicht zondag 17 juni 2018 J015 2e/3e klasse

JO15 2e-3e klasse Toernooi 17-6-2018 Poule A   Poule B 1. Fc Winterswijk 1. Kampong 2. VVG25 2. Vlijmense Boys 3. DVV Duiven 3. TSV Bockum 4. RKZCV 4. SDOUC 5 v.v. Hooglanderveen 5 SV Varsseveld 6. Pax Hengelo GLD 6. DZC 68   Wedstrijd Datum Poule Aanvang Team Team […]


Wedstrijdoverzicht zaterdag 16 juni 2018 M013

MO13 Toernooi 16-6-2018   1. vv Terborg 2. Hemdener Sportverein 3. UB 4. SDOUC     Wedstrijd Datum Aanvang Team Team Veld wedstrijd 85 16-6-2018 13:40 1 2 4 wedstrijd 86 16-6-2018 14:00 3 4 4 wedstrijd 87 16-6-2018 14:20 1 3 4 wedstrijd 88 16-6-2018 14:40 2 4 4 […]


Wedstrijdoverzicht zaterdag 16 juni J013 1e/hoofdklasse

JO13 Hfd-1e klasse Toernooi 16-6-2018   Poule A   Poule B 1. NEO J013-1 1. vv Gendringen 2. SP Lochem 2. NEO J013-2 3. WVF 3. AZSV 4. SDOUC 4. Sportclub Teuge 5 Ruurlo 5     Wedstrijd Datum Poule Aanvang Team Team Veld Wedstrijd 97 16-6-2018 a 13:40 1a […]


Wedstrijdoverzicht zaterdag 16 juni 2018 J013 4e/5e klasse

JO13 4e/5e klasse Toernooi 16-6-2018   1. FC Trias 2. vv Gendringen 3. SDOUC 4. vv Vosseveld 5. UB 6. SV OBW 7. fc winterswijk     Wedstrijd Datum Aanvang Team Team Veld Wedstrijd 64 16-6-2018 8:40 2 5 2 Wedstrijd 65 16-6-2018 8:40 3 4 3 Wedstrijd 66 16-6-2018 […]


Wedstrijdoverzicht zaterdag 16 juni J013 2e/3e klasse

JO13 2e/3e klasse Toernooi 16-6-2018   1. Westfalia Anholt 2. Sc Groessen 3. DZC68 4. vv CHRC 5. asv Apeldoornse Boys 6. SML     Wedstrijd Datum Aanvang Team Team Veld Wedstrijd 49 16-6-2018 8:40 1 6 1 Wedstrijd 50 16-6-2018 9:00 2 5 1 Wedstrijd 51 16-6-2018 9:20 3 […]


Wedstrijdoverzicht vrijdag 15 juni 2018 J011

JO11 Toernooi 15-6-2018 Poule A   Poule B 1. DZC’68 1. Ulftse Boys  Jo11-1 2. SDOUC 2. VVO te Velp 3. VIOD 3. Gendringen 4. st CHRC / Wodanseck JO11 4. Angerlo Vooruit 5 Gendringen Jo11-2 5 Ulftse Boys Jo11-2   Wedstrijd Datum Poule Aanvang Team Team Veld Wedstrijd 25 […]


Wedstrijdoverzicht vrijdag 15 juni 2018 J09

JO9 Toernooi 15-6-2018 Poule A   Poule B 1. DZC68 1. Westfalia Anholt 2. De Graafschap 2. Gendringen 3. JSG BARLO Vardingholt 3. SP Teuge 4. VV Etten 4. SDOUC   Wedstrijd Datum Poule Aanvang Team Team Veld Wedstrijd 1: 15-6-2018 a 17:30 1a 2a 1a Wedstrijd 2: 15-6-2018 a […]